Węgry

Budapeszt

tRZY DNI

Odkryj wyjątkowe atrakcje węgierskiej stolicy nazywanej "Paryżem Wschodu" i "Perłą Dunaju".

Dzięki wyjątkowej, młodzieńczej atmosferze, światowej klasy scenie muzyki klasycznej, tętniącemu życiem nocnemu, coraz bardziej docenianemu przez europejską młodzież, a także wyjątkowej ofercie naturalnych łaźni termalnych, Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych i najprzyjemniejszych miast Europy. Ze względu na niezwykle malowniczą scenerię i architekturę jest nazywany „Paryżem Wschodu”.

Współczesny Budapeszt jest wynikiem połączenia dwóch historycznych miast leżących naprzeciwko siebie nad Dunajem. Buda jest zachodnim (lewym) brzegiem, z wysokim wzgórzem na szczycie, na którym znajduje się Zamek Buda. Peszt to stosunkowo płaska wschodnia (prawa) strona rzeki, z Parlamentem, licznymi innymi okazałymi budynkami i ruchliwymi ulicami, zachowującymi całe swoje dziewiętnastowieczne dziedzictwo architektoniczne.

Luksusowe pokoje

Tradycyjne jedzenie

Wysoka jakość usług

Dzień I

Aktywny wyjazd rozpoczniemy przyjazdem do stolicy Niemiec- Berlina – zachwycającego różnorodnością atrakcji oraz bogatym życiem kulturalnym. 

Aby zregenerować siły po długiej podróży z Polski, zaprosimy na kolację w jednej z kultowych restauracji w Berlinie. Ze względu na atrakcyjne położenie hotelu już pierwszej nocy chętne osoby  będą mogły ruszyć na podbój miasta.

II dzień spędzimy w Tropical Island z największym zadaszonym Lasem Tropikalnym świata oraz najwyższą zjeżdżalnią wodną w Niemczech  i ponad 200 metrową piaszczystą plażą, gdzie na spragnionych relaksu czkają leżaki i woda o temperaturze 28 stopni !  W czasie pobytu pod palmami uczestnikom wyjazdu zaserwujemy  smaczny obiad. Dla wygody na opaskach zakodujemy pieniądze na napoje i drobne przekąski.

Po powrocie z Tropical Island zaprosimy na biesiadę bawarską z muzyką i tańcami. Wspólna misa mięs drobiowych i wieprzowych serwowanych z kapustą czerwoną i kiszoną na ciepło, knedle ziemniaczane i sos piwny to kulminacyjny punkt wieczoru.  Tradycyjne bawarskie piwo, smaczne jedzenie i dobra zabawa na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Dzień II

Dzień III

To czas na zwiedzanie w wyjątkowym  stylu. Przed główną atrakcja dnia odwiedzimy Classic Remise– największy w Niemczech garaż /wystawę oldtimerów. Gdy wczujemy się w motoryzacyjny klimat, wyruszymy poznać miasto w szczególnym stylu  –  zapraszamy na Trabi Safari z polskim przewodnikiem. W kolumnie trabantów zobaczymy najważniejsze atrakcje Berlina takie jak: Mur Berlinski, Plac Poczdamski, Pomnik Holocaustu, Bramę Brandenburską, Dzielnicę Rządową, Dworzec Główny, Aleję Pod Lipami, Plac Aleksandra, East Side Gallery, Kreuzberg  oraz Check Point Charlie.

Ostatniego dnia będziemy mieli również czas na zakupy i czas wolny w centrum miasta.