Grecja

POZNAJ GRECJĘ Z MORZA!!!​

7 lub 14 dni

Odkryj najciekawsze wyspy Grecji - kolebki kultury europejskiej.

Rejsy na jachcie w Chorwacji kierujemy do wszystkich żeglarzy, niezależnie od doświadczenia i umiejętności. To idealna propozycja dla zwykłych turystów wybierających rejsy jako alternatywę dla typowych wycieczek hotelowych czy też objazdowych. Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z niezliczoną liczbą urokliwych zatoczek, wysp, wysepek, małych przystani, a także odosobnionych, malowniczych plaż. Właśnie to sprawia, że osoby wybierające się na rejsy tak często wybierają Chorwację. 


Rejsy mają charakter turystyczno-stażowy, więc od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, lecz jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku. Podział załóg jest dokonywany na kilka dni przed rejsem. 

Luksusowe pokoje

Tradycyjne jedzenie

Wysoka jakość usług

Dzień I

JACHTEM PO WYSPACH GRECKICH

Grecja ma do zaoferowania około 6000 wysp, z czego 227 jest zamieszkałych a 60 wysp jest prywatnych. Taka różnorodność terenu, linii brzegowej liczącej sobie około 15 tys. km daje ogromne możliwości poznania wspaniałej Grecji, która przoduje w ilości wysp w Europie i na świecie. Grecję odwiedzają miłośnicy tego wspaniałego kraju, a niepowtarzalny klimat, krajobrazy i historia przyciągają osoby ze świata show biznesu, polityki oraz turystów z całego świata.

JACHTEM PO WYSPACH GRECKICH

II dzień spędzimy w Tropical Island z największym zadaszonym Lasem Tropikalnym świata oraz najwyższą zjeżdżalnią wodną w Niemczech  i ponad 200 metrową piaszczystą plażą, gdzie na spragnionych relaksu czkają leżaki i woda o temperaturze 28 stopni !  W czasie pobytu pod palmami uczestnikom wyjazdu zaserwujemy  smaczny obiad. Dla wygody na opaskach zakodujemy pieniądze na napoje i drobne przekąski.

Po powrocie z Tropical Island zaprosimy na biesiadę bawarską z muzyką i tańcami. Wspólna misa mięs drobiowych i wieprzowych serwowanych z kapustą czerwoną i kiszoną na ciepło, knedle ziemniaczane i sos piwny to kulminacyjny punkt wieczoru.  Tradycyjne bawarskie piwo, smaczne jedzenie i dobra zabawa na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Dzień II

Dzień III

To czas na zwiedzanie w wyjątkowym  stylu. Przed główną atrakcja dnia odwiedzimy Classic Remise– największy w Niemczech garaż /wystawę oldtimerów. Gdy wczujemy się w motoryzacyjny klimat, wyruszymy poznać miasto w szczególnym stylu  –  zapraszamy na Trabi Safari z polskim przewodnikiem. W kolumnie trabantów zobaczymy najważniejsze atrakcje Berlina takie jak: Mur Berlinski, Plac Poczdamski, Pomnik Holocaustu, Bramę Brandenburską, Dzielnicę Rządową, Dworzec Główny, Aleję Pod Lipami, Plac Aleksandra, East Side Gallery, Kreuzberg  oraz Check Point Charlie.

Ostatniego dnia będziemy mieli również czas na zakupy i czas wolny w centrum miasta.

Masz jakieś pytanie?