Wybierz!

Odkrywaj!

Doświadczaj!

Wycieczki jednodniowe

Katedra Wileńska

Wycieczki pozwalające na odwiedzenie najciekawszych zabytkowo ale i nie tylko miast naszych sąsiadów. Jest to okazja by zobaczyć na własne oczy wyjątkowe miasta takie jak: Wilno, Ryga, Troki.

Poza zabytkami oferujemy również w naszych programach możliwość poznania charakterystycznych cech odwiedzanych krajów oraz kuchnię i kulturę.

Kłajpeda

Wycieczki szkolne stanowią bogate źródło przeżyć, a także przywołują chęć aktywnego działania wychowanków. Należą one do bardzo korzystnych i najbardziej lubianych przez dzieci i młodzież form organizacyjnych procesu dydaktyczno-wychowawczego.

Bez tytułu
bg6.jpg

Przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego, przygotowujemy nowe katalogi. Zawsze urozmaicamy je o zebrane w czasie poprzedniego sezonu pomysły oraz w miarę potrzeb modyfikujemy dobrze znane propozycje, by były jeszcze ciekawsze. Z katalogu dowiecie się, jaki jest planowany przebieg danej wycieczki dla dzieci, ceny natomiast po telefonicznej lub indywidualnej konsultacji z nami w zależności od miejsca wyjazdu, terminu i liczebności grupy.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki Grupowe

Wyjazdy grupowe organizujemy od trzydziestu lat. Doskonale wiemy, że każda grupa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pozwalają nam z powodzeniem realizować wszystkie Wasze pomysły. 

Każdorazowo przygotowujemy indywidualną kalkulację i dedykowany program. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że wycieczki grupowe, które organizujemy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zero zmartwień, minimum formalności i kompleksowa pomoc.

beach-418742_1920

Pielgrzymki zagraniczne to wspaniała forma odrodzenia duchowego. Ciekawa metoda poznania historii chrześcijaństwa i doskonały relaks w cudownych miejscach na Ziemi.

rome-5778178_1920
lithuania-3721845_1920

Omawiając zalety pielgrzymki, nie można nie wspomnieć o poczuciu wspólnoty i możliwości poznania ciekawych, wartościowych ludzi, którzy wyznają podobne wartości i podzielają nasze zainteresowania. Podczas wyjazdów jest czas na przemyślenia i duchową wędrówkę, ale nie brakuje również okazji do wspólnych rozmów i modlitwy. 

Przeżyj niezapomniane chwile z zoobi -Tour.

Z nami poznasz świat!