Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne stanowią bogate źródło przeżyć, a także przywołują chęć aktywnego działania wychowanków. Należą one do bardzo korzystnych i najbardziej lubianych przez dzieci i młodzież form organizacyjnych procesu dydaktyczno-wychowawczego.

       Bezpośrednie zetknięcie się dziecka z otoczeniem przyrodniczym podczas wycieczki jest jedną z tych form dydaktyczno-wychowawczych, która wywołuje u wychowanka zaciekawienie czy zdziwienie, zaspokaja potrzebę wiedzy, nasuwa liczne pytania, daje duże możliwości doświadczeń, pobudza zainteresowania, kształtuje pozytywne postawy oraz dobry stosunek do otoczenia.

          Od 1991 roku organizujemy wyjazdy grupowe zarówno po Polsce, jak i zagraniczne. Naszą specjalnością miedzy innymi są wycieczki dla szkół – z radością pomagamy dzieciom i młodzieży rozwijać w sobie ciekawość świata oraz pasję podróżowania, poszerzania horyzontów. Wiemy, że organizacja wycieczek szkolnych jest dużym wyzwaniem. Wycieczki klasowe są dla uczniów ogromnym przeżyciem, więc mają wobec nich wysokie oczekiwania. Każdorazowo staramy się je spełnić, dbając o zapewnienie odpowiednich proporcji pomiędzy aktywnym zwiedzaniem, a wypoczynkiem i ucząc przez zabawę. Dzięki temu nasze wycieczki szkolne łączą w sobie aspekt edukacyjny. 

       

     Bogata oferta wycieczek to cel, który chce osiągnąć każde biuro podróży. Wycieczki szkolne jednak wymagają szczególnego doświadczenia. Kilka dni w terenie z grupą dzieci to wyzwanie dla szkoły, opiekunów i organizatorów. Pomysł na wycieczkę szkolną to jeszcze nie wszystko. Konieczny jest bezpieczny transport, sprawdzony nocleg, zdrowy posiłek i atrakcyjny program, ubezpieczenie uczestnika wycieczki.

         Nasze biuro od lat organizuje wycieczki szkolne i dba o wszystkie szczegóły. Oferta obejmuje krajowe i zagraniczne wycieczki, jedno i kilku dniowe. Proponujemy wycieczki krajoznawcze i edukacyjne, zielone szkoły. Program dostosowujemy do potrzeb grupy. Nasze wycieczki klasowe to atrakcyjne kombinacje różnorodnych atrakcji kulturalno-rozrywkowo-edukacyjnych oraz zwiedzania najciekawszych zabytków w Polsce i Europie. Pozwala to na swobodne łączenie nauki i zabawy. Działamy z pasją i doświadczeniem. Dbamy o każdy szczegół, słuchamy klienta i dostosowujemy programy dla potrzeb każdej grupy. Preferujemy indywidualne podejście do klienta, wiec chętnie podejmujemy wyzwania i przygotowujemy nowe, autorskie programy odpowiadające na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

   

Organizując wycieczki grupowe od 30 lat, zebraliśmy moc doświadczeń, dzięki czemu nasze aktualne propozycje są dopracowane pod każdym względem zarówno w zakresie programu, jak i logistyki. Nie spoczywamy jednak na laurach! Atrakcje zmieniają się regularnie, a kolejni nauczyciele dzielą się z nami swoimi wrażeniami, dlatego doskonalimy ofertę.

Przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego, przygotowujemy nowe katalogi. Zawsze urozmaicamy je o zebrane w czasie poprzedniego sezonu pomysły oraz w miarę potrzeb modyfikujemy dobrze znane propozycje, by były jeszcze ciekawsze. Z katalogu dowiecie się, jaki jest planowany przebieg danej wycieczki dla dzieci, ceny natomiast po telefonicznej lub indywidualnej konsultacji z nami w zależności od miejsca wyjazdu, terminu i liczebności grupy. 

Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podroży.